Metin2Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Prezentare Breazla

In jos

Prezentare Breazla Empty Prezentare Breazla

Mesaj Scris de K3nnT Dum Iun 16, 2013 7:37 pm

BREASLA - Numele Brezlei
SERVER - StyleMetin2
LEADER - Numele Liderului

Ce-si poate dori fiecare dintre noi? Sa fie Nemuritor? Este posibil sau nu? O intrebare care se pune de sute de ani....Iar 58 dintre noi suntem cu adevarat NEMURITORII, impreuna de 3 ani si pentru totdeauna.
Am crescut impreuna, am luptat impreuna, ne-am certat si ne-am iertat unul pe celalalt, am ras , ne-am bucurat si am plans impreuna, ne-am sustinut si ne-am aparat, am fost si suntem TOTI PENTRU UNUL, SI UNUL PENTRU TOTI . Sa fim asa cum suntem e atat meritul lui Darth222 dar si al fiecaruia dintre noi, pentru ca suntem ceea ce ne-am dorit sa fim. Desigur multi se pot intreba cum poti ajunge sa fi NEMURITOR. E foarte simplu. Sa fi corect, sa nu jignesti, sa-l pretuiesti pe cel de langa tine, sa sti sa te respecti pe tine insuti cat si pe cei ce-ti stau alaturi, sa sti sa iubesti si sa te faci iubit, sa poti sa daruiesti si sa primesti cu aceeasi bucurie si nu in ultimul rand prezenta ta in joc sa fie pe serverul VIRGO.Pentru toti aceia care doresc a fi nemuritori(dar nu reci),nu avem decat cateva cuvinte - Sunteti bineveniti oricand,suntem aici pentru voi,nu conteaza levelul sau itemele,ci doar caracterul persoanei,fi doar un simplu OM si usa noastra este deschisa!!!

K3nnT
Admin

Mesaje : 6
Data de înscriere : 08/04/2013
Varsta : 27
Localizare : Hunedoara

http://www.stylemt2.hol.es

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum